Kontakt

Asukoht

Tuleviku tee 4a, Peetri alevik, Rae vald, 75312 Harjumaa

Üldtelefon

+372 605 0250

Teeninduse broneerimine

+372 56 455 040

E-mail

karla@karla.ee

Oleme avatud

Esmaspäev
8:30-17:00
Teisipäev
8:30-17:00
Kolmapäev
8:30-17:00
Neljapäev
8:30-17:00
Reede
8:30-17:00
Laupäev
SULETUD
Pühapäev
SULETUD

Saada päring






Kohustuslikud väljad on märgitud *-ga.

Meeskond

Picture of Marek Link
DEUTZ mootorid ja varuosad

Marek Link

Tel: +372 55 586 000, 60 50 254 E-post: marek@karla.ee

Picture of Maret Lokotar
Diiselvaruosade müük

Maret Lokotar

Tel: 6 050 251
E-post: maret@karla.ee

Picture of Argo Remlik
Töökoja juhataja

Argo Remlik

Tel: +372 569 415 41
E-post: argo@karla.ee

Picture of Tõnu Lokotar
Juhatuse liige

Tõnu Lokotar

Tel: 6 050 255
E-post: tonu@karla.ee

Picture of Laur Ojaver
Lao juhataja

Laur Ojaver

Tel: +372 561 543 14
E-post: laur@karla.ee

Picture of Aljonka Borissova
Raamatupidaja

Aljonka Borissova

Tel: +372 6 050 252
E-post: aljona@karla.ee

Picture of Monika Kerme
Sekretär

Monika Kerme

Tel: 6 050 250
E-post: monika@karla.ee

Koostööpartner Jõhvis

LM Servis OÜ Tammsaare 57, 41538 Jõhvi
Mart Mägar
Tel: +372 33 71 298
E-post: lmservis@hot.ee

Vaata kaardilt