DEUTZ

Karla Auto on alates 2012. aastast Deutz kaubamärgi maaletooja ja esindaja Eestis sh omades õigust müüa ja hooldada kõiki Deutzi mootoreid. Meie teeninduskeskus (koos hooldusbussiga) ning sertifitseeritud spetsialistid võimaldavad pakkuda sobivatel tingimustel kvaliteetset hooldusteenust ja varuosade tarnet. Oleme valmis vastama kõigile küsimustele, mis puudutavad mootori ekspluatatsiooni, teenindust ja tagavaraosi.

Kui soovite soetada uut või kasutatud diiselmootorit autole, ehitustehnikale, kompressoritele, pumpadele, diiselgeneraatoritele, lokomotiividele, laevadele, elektri-, gaasi- või tööstusseadmetele, palume samuti pöörduda meie spetsialistide poole, kes annavad üksikasjaliku ülevaate Deutz mootoritest ja nende kasutusvõimalustest.

deutz

Deutz mootoreid iseloomustavad kõige paremini:

  suurepärased tehnilised omadused;

  läbimõeldud kontseptsioon;

  Euroopa kvaliteet;

  kõrge  usaldusväärsus, väikese arvu sõlmede ja detailide juures;

  hea hinna ja kvaliteedi suhe;

  minimaalne kütusekulu ja minimaalne kahjulike ainete eraldumine,  mis vastab kõige rangematele keskkonnakaitse nõuetele;

  optimaalne varustatus kaasaegse elektroonikaga samuti kaitse- ning kontrolliseadmetega;

  lihtne paigaldada ja hooldada;

  pikk tööiga.

Saksa tööstuskontsern Deutz AG on üks maailma suurimaid tööstuslike diiselmootorite tootjaid, kes pakub laia valikut kaasaegseid, töökindlaid ja ökonoomseid mootoreid erinevatele tehnikatele. Innovatiivse tootmisjuhtimise ja kaasaegseima tehnoloogia toel suudab Deutz toota diiselmootoreid võimsusega 4,5kW kuni 7400 kW, mis leiavad kasutamist nii autodel, põllumajandustehnikal, laevadel, lokomatiividel kui ka tööstusseadmete käitamisel. Tänase seisuga on üle maailma kasutusel ja töötamas üle 1,2 miljoni Deutz mootori.

DEUTZ oli üks maailma esimesi mootoritootjaid

Alustades oma tegevust juba 1864. aastal sisepõlemismootori leiutamisega. Algusaastatest tänase päevani on Deutz tegelenud ka tugeva tootearendusega, et tagada kliendile parimad lahendused.

Ettevõtte püsivaks eesmärgiks on mitte ainult mootorite tootmine vaid ka täielik süsteemilahendus ning laiaulatuslik teenindus. Deutz on ka keskkonnasõbraliku ja efektiivsete sõidutehnoloogiate arenduse üks eelkäijaid. Deutzi üheks motoks on:

"Me seame standardid ja kujundame tulevikku."

Põhilised tegevussuunad ja turueelised on:

sõltumatu diiselmootorite tootmistehas;

täielik tooteulatus alates 25kw kuni 560kw mootoriteni;

mootorid kõikidele tegevusaladele, jahutussüsteemid: (õhk -,õli -ja vesijahutusmootorid);

mootoritootmine vastavalt kliendi vajadustele;

globaalne ulatus läbi tütarettevõtete ja edasimüüjate;

usaldusväärne ja jätkusuutlik tootmine.

Deutz Group-i tegevussuund on jaotatud kaheks: Deutz tehasemootorid  ja Deutz eritellimusmootorid. Tehasemootorid koondavad endas vesijahutusmootoreid, kubatuuriga kuni 4 liitrit ja kubatuuriga 4-8 liitrit. Deutz eritellimusmootorite lahendused keskenduvad õhkjahutussüsteemi mootoritele ja suurtele vesihajutusega mootoritele,  kubatuuriga üle 8 liitri. Deutzi tegevushaare katab nii arendust, disaini, tootmist, müüki kui ka hooldust diiselmootoritele, mis on nii õhk-, vesi-, kui ka õlijahutusega.

Deutz tähistas hiljuti ka sündmust - üle maailma oli kokku valmistatud 9 miljonit Deutz mootorit.