Tere Karla Auto sõbrad!
Anname teada, et reedel, 04. detsembril oleme inventuuri jaoks suletud!
Aga esmaspäeval ootame teid jälle!
Turvalist liiklemist!
Karla Auto

Kontakt

Asukoht

Tuleviku tee 4a, Peetri alevik, Rae vald, 75312 Harjumaa

Üldtelefon

+372 605 0250

Teeninduse broneerimine

+372 56 455 040

E-mail

karla@karla.ee

Oleme avatud

Esmaspäev
8:30-17:00
Teisipäev
8:30-17:00
Kolmapäev
8:30-17:00
Neljapäev
8:30-17:00
Reede
8:30-17:00
Laupäev
SULETUD
Pühapäev
SULETUD

Saada päring

Isikuandmed





Auto andmed








Probleemi kirjeldus



E-maili teelTelefoni teel
Kohustuslikud väljad on märgitud *-ga.

Meeskond

Picture of Marek Link
DEUTZ mootorid ja varuosad

Marek Link

Tel: +372 555 86 000
E-post: marek@karla.ee

Picture of Maret Lokotar
Lao juhataja

Maret Lokotar

Tel: +372 6 050 251
E-post: maret@karla.ee

Picture of Eimar Prits
Hooldusnõunik

Eimar Prits

Tel: +372 564 58 001
E-post: eimar@karla.ee

Picture of Tõnu Lokotar
Juhatuse liige

Tõnu Lokotar

Tel: +372 6 050 250
E-post: karla@karla.ee

Picture of Laur Ojaver
Töökoja juhataja

Laur Ojaver

Tel: +372 561 543 14
E-post: laur@karla.ee

Picture of Aljonka Kirjanova
Raamatupidaja

Aljonka Kirjanova

Tel: +372 6 050 252
E-post: aljona@karla.ee

Picture of Kadri Karu
Sekretär

Kadri Karu

Tel: +372 6 050 250
E-post: kadri@karla.ee

Koostööpartner Jõhvis

LM Servis OÜ Tammsaare 57, 41538 Jõhvi
Mart Mägar
Tel: +372 33 71 298
E-post: lmservis@hot.ee

Vaata kaardilt