Firmast

Karla Auto meeskond

Karla Auto

Karla Auto O.K OÜ on asutatud 1991 aastal Kuivajõel asuvas Karla külas.

Kolinud mitmeid kordi, kinnitasime kanda lõpuks 2008. aastal Tallinna külje all asuvas Peetri külas. Karla Autos on tööl 17 inimest, kellest suur osa on olnud meiega juba alguspäevilt.

Meie juhtkond hindab püsivat tööjõudu ning töötajad tunnevad end osana ettevõttest. Iga töökäte paar on oluline ning igaüks meist panustab ettevõtte edusse maksimaalselt.

Peetri külas on meil 1700 ruutmeetrine remondikeskus, koos töökoja ja teenindussaaliga.
Väikesest kolhoosiruumist alustanud mehed on tänaseks päevaks viinud ettevõtte Eesti turul tunnustatud ja hinnatud remondikeskuseks diiselmootoriga sõidukitele ja rasketehnikale.

Tänu tehnikaajastu kiirele arengule, oleme investeerinud nii seadmetesse kui ka tööliste kompetentsi. Tänasel päeval oleme koostööpartneriteks paljudele suurettevõtetele ja organisatsioonidele. Pakume ka koostööd paljudele remonditöökodadele pumpade ja pihustite remontimisel.

Oleme küll spetsialiseerunud diiselmootorite pihustite ja pumpade remondile, aga teostame ka teiste masinate remondi ja hooldustöid, nagu hammasrihmade-ja õlivahetus ning veermiku remont.

Lisaks meie oma Karla Auto kaubamärgile, esindame ka juba 20 aastat Bosch kaubamärki, olles nende ametlik autoteenindus. Tuntuimatest brändidest on meil esindatud ka Deutz, Delphi, Denso ja Stanadyne.

Nii Boschi, Delphi, Stanadyne, Denso ja Deutz toodetele oleme otse tehsase esindajad ja anname ka tootja garantii.

Rasketehnika ja Deutz mootrorite hooldamiseks on meil ka hooldusbuss mis pidevalt üle Eesti kliente teenindab. Meie klientideks on peale eraklientide ka paljud ärikliendid. Äriklientide hulgas on nii autoteenindusi ja transpordifirmasid, kaevanduste- ja metsanduse rasketehnikat kui ka merendustehnikat.

Kohtumiseni Karlas!

Missioon

Me oleme oma ala spetsialistid ja pakume professionaalset teenust. Me kuulame oma klienti ning püüame alati leida parima lahenduse. Meie koostööpartnerid on juhtivad brändid tänapäeva automaailmas. Meie motoks on kliendikeskne ja parim teenindus kaasaegsetel seadmetel. Meil on usaldusväärne meeskond. Meie teeninduses on garantii kõikidele tehtud remonttöödele.

Visioon

Meie eesmärgiks on pikaajalised usaldusväärsed suhted nii era-kui ka äriklientidega. Me tahame olla ka tulevikus kliendi esmane valik. Meie igapäevased pingutused viivad meid edasi, et investeerida jätkuvalt kaasaegseimatesse seadmetesse. Meie eesmärgiks on suurim kliendirahulolu ja kindel partnerlus tihedal konkurentsipinnal.

Meeskond

Picture of Marek Link
DEUTZ mootorid ja varuosad

Marek Link

Tel: +372 55 586 000, +372 6 050 254 E-post: marek@karla.ee

Picture of Maret Lokotar
Diiselvaruosade müük

Maret Lokotar

Tel: +372 6 050 251
E-post: maret@karla.ee

Picture of Argo Remlik
Töökoja juhataja

Argo Remlik

Tel: +372 569 415 41
E-post: argo@karla.ee

Picture of Laur Ojaver
Lao juhataja

Laur Ojaver

Tel: +372 561 543 14
E-post: laur@karla.ee

Picture of Aljonka Borissova
Raamatupidaja

Aljonka Borissova

Tel: +372 6 050 252
E-post: aljona@karla.ee

Picture of Tõnu Lokotar
Juhatuse liige

Tõnu Lokotar

Tel: +372 6 050 255
E-post: tonu@karla.ee

Picture of Eimar Prits
Hooldusnõunik

Eimar Prits

Tel: +372 564 58 001
E-post: eimar@karla.ee

Picture of Enit Reitel
Sekretär

Enit Reitel

Tel: +372 6 050 250
E-post: enit@karla.ee