Picture of Marek Link
DEUTZ mootorid ja varuosad

Marek Link

Tel: +372 55 586 000, +372 6 050 254 E-post: marek@karla.ee

Picture of Maret Lokotar
Diiselvaruosade müük

Maret Lokotar

Tel: +372 6 050 251
E-post: maret@karla.ee

Picture of Argo Remlik
Töökoja juhataja

Argo Remlik

Tel: +372 569 415 41
E-post: argo@karla.ee

Picture of Laur Ojaver
Lao juhataja

Laur Ojaver

Tel: +372 561 543 14
E-post: laur@karla.ee

Picture of Aljonka Borissova
Raamatupidaja

Aljonka Borissova

Tel: +372 6 050 252
E-post: aljona@karla.ee

Picture of Tõnu Lokotar
Juhatuse liige

Tõnu Lokotar

Tel: +372 6 050 255
E-post: tonu@karla.ee

Picture of Eimar Prits
Hooldusnõunik

Eimar Prits

Tel: +372 564 58 001
E-post: eimar@karla.ee

Picture of Kadri Karu
Sekretär

Kadri Karu

Tel: +372 6 050 250
E-post: kadri@karla.ee