Delphi

Juba üle sajandi on Delphi töötanud selle nimel, et aidata masinatel üle maailma sõita sujuvamalt, kauem ja suurema efektiivsusega. Oma tootearendusega on Delphi insenerid andnud suure panuse tänase päeva masinate tootearendusse.

Delphi on partneriks 25 suuremale autotootjale. Tänasel päeval on Delphis üle 100 000 töötaja, 270 asukohas ja 24 insenerkeskust 32 riigis.

delphi

See on taganud Delphile vahendid ja laiahaardelisuse ning pikaajalise pädevuse originaalvaruosade tootmises, loomaks innovaatilisi lahendusi ülemaailmsele autode järelturule.

Delphi tehnoloogiad katavad kõiki aspekte tänapäeva masinates, elektroonikast kuni juhtimissüsteemini, mootorilahendustest kuni kütusesüsteemideni, nii diisel- kui ka bensiinimootoriga masinatel.

Oma tegevuses arvestab Delphi ka meid ümbritseva keskkonna ja kogukonnaga. Panustades oma tegevuses ja tootearenduses keskkonasäästlikkusele, ökoloogilise jalajälje vähendamisele ja taaskasutusse. Delphi pühendub palju ka kogukonna käekäigule, panustades laialdaselt erinevatesse heategevusorganisatsioonidesse.

Delphi äri üheks motoks on: „Jah, varuosad, mida me toodame sõidukitele on olulised. Aga inimesed, kes sõidavad nende sõidukitega on palju olulisemad!“

Karla Auto OÜ teeb Densoga koostööd diiselmootorite pihustite, kütusepumpade ning nende varuosade osas.