Bosch

Bosch on tunnustatud Saksa firma, mis juba üle 125 aasta on investeerinud liikluse tulevikku. Tänu sellele on Bosch usaldusväärne autotööstuse teenusepakkuja üle maailma, alustades autode süsteemiarendusest, tootmisest ja lõpetades järelhooldusega.

Boschi autoosade tootmise ja arenduse eesmärk on muuta masinate mootorid puhtamaks ja ökonoomsemaks. Olles maailma juhtivaimaid mootorite sissepritsesüsteemide tootjaid, pakub Bosch igale kliendile tema masinale vastavaid varuosi.

Boschi diislilahendused annavad põhjaliku tooteportfoolio üksiktootest kuni suuremate üldlahendusteni, nii väikeste kui ka suuremate mootorite puhul.

Bosch

Kaasaegsed kütuse sissepritsesüsteemid nagu Common Rail ja heitgaasi parandussüsteemid on alus edasiarenenud diiselmootoritele ja nende ühendamisele uute, alternatiivsete jõuülekannete tehnoloogiatega.

Sellest tulenevalt on Bosch Car Service juba aastaid valitud ülemaailmselt parimaks töökodade ketiks. Tagamaks jätkuvalt parimat teenindust, peavad töökojad läbima süstemaatilise atesteerimisprotsessi ning pidevalt parandama kvaliteedi tagamise standardeid.

Bosch Car Service töökojad on varustatud moodsate ja uuenduslike diagnostikasüsteemidega, mis aitavad vigu leida kiiresti ja täpselt.

 

Karla Auto O.K. OÜ on Boschi ametlik esindaja ja Diesel Car Service.