Kõrgsurvepumba remont

Karla Auto teostab kõrgsurvepumpade kontrolli, kütusekoguste seadistamist, kalibreerimist ja programmeerimist. Kõrgsurvepumpade remontimisel juhindume valmistajatehase tehnilistest tingimustest, kasutades selleks kaasaegseid Bosch, Hartridge, Rabotti (Itaalia) stende.

Tänu kõrgtasemel seadmetele, remondib Karla Auto enamikke kõrgsurvepumpasid.

Meil remonditavate pumpade hulka kuuluvad nii Euroopas kõige levinumad Bosch pumbad, kui ka Delphi, Denso, Zexel, VDO/Siemens ja Stanadyne kõrgsurvepumbad.

Kõrgsurvepumpade remondi, reguleerimise ja testimise jaoks kasutatakse Karla Autos Bosch, Delphi, Denso, Stanadyne ja Zexel originaaltööriistu ning vajalikke testiseadmeid ja-stende, mis vastavad tootjapoolsetele nõudmistele.

Pikaajalise ja kvaliteedile rõhku paneva tegevuse jooksul oleme soetanud ka kõikide nö „vana kooli“ pumpade remondiks vajalikke seadmed, mida Eesti töökodades mujal ei leidu.

Oma töös kasutame ainult originaalvaruosi.

kõrgsurvepumpade remont

Karla Auto poolt remonditud pumpadele kehtib alati garantii.

Remonditud kõrgsurvepump vastab tootja parameetritele ning kui midagi peaks pumbaga garantii ajal juhtuma, teeme selle ka garantiikorras korda.

Ametliku volitatud töökojana käsitleme ka kõiki uute Bosch, Delphi, Stanadyne ja Denso pumpade garantiijuhtumeid üle Eesti. Samuti on võimalik meie käest tellida oma sõidukile ka uus pump.

Rohkem infot pumpade remondi või müügi kohta jagavad meeleldi meie spetsialistid!

Kõrgsurvepumba remondiks helista
+
372 5645 5040
või kasuta veebivormi

Hinnapäring